Trwa otwarta rejestracja na HotZlot 2013.
Chęć udziału może zgłosić każdy kto posiada konto w
portalu dobreprogramy.pl

FAQ
1. Kto może zarejestrować się na ColdZlot?

Na ColdZlot mogą zarejestrować się wyłącznie osoby, które otrzymały imienne zaproszenia i które w chwili rozpoczęcia spotkania będą miały ukończone 18 lat.

2. Czy uczestnictwo w ColdZlocie jest płatne?

Opłata za udział w konferencji ColdZlot 2016 wynosi 1 zł od osoby. Dodatkowej opłaty wymaga opcjonalny nocleg z niedzieli na poniedziałek. Przygotowaliśmy w tym celu specjalnie wynegocjowaną z hotelem cenę za nocleg ze śniadaniem w wysokości 139,50 zł.

3. Jak będzie wyglądać procedura rejestracyjna?

Każda osoba, która otrzyma imienne zaproszenie powinna dokonać zgłoszenia chęci udziału w ColdZlocie na stronie www.coldzlot.pl. Podczas rejestracji można opcjonalnie wyrazić chęć skorzystania z dodatkowego noclegu (z niedzieli 19 marca na poniedziałek 20 marca).

Po zgłoszeniu chęci udziału w ColdZlocie, drogą mailową wysyłane jest potwierdzenie.

4. W jakich pokojach będziemy zakwaterowani?

Wszyscy uczestnicy ColdZlotu będą zakwaterowani w Hotelu Mercure w ścisłym centrum Wrocławia w komfortowych, dwuosobowych pokojach.

5. Czy będzie możliwość wyboru pokoju i współlokatorów?

Tak, jednakże ze względów organizacyjnych procedura przydzielania uczestników do poszczególnych pokoi w hotelu będzie odbywać się jeszcze przed ColdZlotem. Osoby, które chciałyby być zakwaterowane z konkretnymi, innymi uczestnikami spotkania muszą taką chęć zgłosić drogą mailową na adres rejestracja@coldzlot.pl.

6. Czy podczas ColdZlotu będzie zapewnione wyżywienie?

Zapewniamy uczestnikom obiad i kolację (z piwem ;) podczas imprezy wieczornej w sobotę, śniadania hotelowe i lunch w niedzielę. Niedzielne wieczorne wyjście na piwo rozliczamy już każdy za siebie, będzie to wyjście spontaniczne i razem uzgodnimy co wtedy będziemy robić.

7. Czy napoje alkoholowe będą płatne dodatkowo?

Stawiamy piwo podczas wieczornej imprezy w sobotę. Poza tym, Wrocław oferuje mnóstwo opcji alkoholizowania się na każdą kieszeń ;)

8. Czy uczestnicy będą objęci ubezpieczeniem?

Tak. Każdy uczestnik ColdZlotu będzie objęty ubezpieczeniem od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW). Koszty ubezpieczenia będą pokrywane przez organizatorów ColdZlotu.

Zaznaczamy, że objęcie bezpłatnym ubezpieczeniem wiąże się z koniecznością przekazania danych osobowych każdego uczestnika do towarzystwa ubezpieczeniowego PZU SA i ich przetwarzaniem w związku z objęciem umową ubezpieczenia.

9. Czy planowany jest bezpłatny autokar dla uczestników?

Przykro nam, ale nie planujemy autokaru dla uczestników ColdZlotu. Prosimy o organizację dojazdu we własnym zakresie lub wspólnie z innymi uczestnikami korzystając z wątku na forum.

10. Zarejestrowałem się, ale jednak nie mogę przyjechać

Osoby, które dokonały zgłoszenia rejestracyjnego ale z różnych przyczyn nie będą mogły jednak uczestniczyć w ColdZlocie zobowiązane są do możliwie najszybszego powiadomienia organizatorów drogą mailową na adres rejestracja@coldzlot.pl, ewentualnie telefonicznie pod numerami 71 771 72 44 lub 501 41 20 25.

Uwaga! W przypadku braku powiadomienia przed rozpoczęciem ColdZlotu zastrzegamy sobie możliwość obciążenia osoby, która zarejestrowała się ale nie przybyła, połową rzeczywistych kosztów rezerwacji miejsca (noclegi, wyżywienie, koszty organizacyjne) tj. kwotą w wysokości 400 zł. Wyjątkami będą sytuacje gdy brak powiadomienia był wynikiem potwierdzonego przypadku losowego bądź przyczyny niezależnej od danej osoby.

11. Czy mogę zostać dłużej?
Za dodatkową opłatą 139,50 zł istnieje możliwość przedłużenia pobytu i skorzystania z jeszcze jednego noclegu z niedzieli 19 marca na poniedziałek 20 marca. Cena obejmuje nocleg, śniadanie i lunch. Chęć przedłużenia pobytu należy zgłosić przy wypełnianiu zgłoszenia rejestracyjnego. Opłata będzie pobierana na miejscu, w hotelowej recepcji.
12. Czy na terenie hotelu znajduje się parking?

Parking hotelowy znajduje się w Galerii Dominikańskiej i jest dodatkowo płatny, 60 zł za dobę. Zakładamy, że ze względu na centralną lokalizację we Wrocławiu większość uczestników przyjedzie pociągiem i nie będzie konieczności korzystania z parkingu. W razie wątpliwości prosimy o kontakt.

13. Mam inne pytanie

W przypadku innych pytań prosimy o bezpośredni kontakt z organizatorami drogą mailową na adres rejestracja@coldzlot.pl. W pilnych sprawach można skontaktować się także telefonicznie pod numerami 71 771 72 44 i 501 41 20 25.

Pomocne mogą być ponadto wątki na forum dotyczące na forum, a także regulamin (PDF).

 
Poprzednie ColdZloty: 2014, 2015, 2016